See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 85 000 m3 oleju napędowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 85 000 m3 ilości oleju napędowego (dalej paliwo) w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281) (dalej „ustawa o zapasach”) z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 50 000 m3, Zadanie nr 2 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 30 000 m3, Zadanie nr 3 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 5 000 m3. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 623746-2025
Interne Kennung: BPzp.271.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 50 000 m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 85 000 m3 ilości oleju napędowego (dalej paliwo) w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281) (dalej „ustawa o zapasach”). Zadanie nr 1 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 50 000 m3
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 30 000 m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 85 000 m3 ilości oleju napędowego (dalej paliwo) w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281) (dalej „ustawa o zapasach”). Zadanie nr 2 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 30 000 m3
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 5 000 m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 85 000 m3 ilości oleju napędowego (dalej paliwo) w celu wypełnienia dyspozycji art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1281) (dalej „ustawa o zapasach”). Zadanie nr 3 – Dostawa do zapasów agencyjnych oleju napędowego w ilości 5 000 m3
Interne Kennung: Zadanie 3