766273-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Pflegearbeiten für Sportplätze – Raamovereenkomst Onderhoud grassportvelden Papendrecht 2024 t/m 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud grassportvelden Papendrecht 2024 t/m 2025
Beschreibung: De inhoud van de opdracht betreft het uitvoeren van onderhoud aan de grassportvelden binnen de gemeente Papendrecht. Het werk bestaat in hoofdlijnen uit: - Regulier onderhoud; - Speelklaar maken grassportvelden - Onderhoud aan drainage - Regulier onderhoud gazons bermen. Op deze raamovereenkomst stelt de aanbestedende dienst een maximale waarde in van € 125.000,- per jaar exclusief de wettelijk verschuldigde BTW. Rekening houdend met de initiële looptijd en de opties tot verlenging op de raamovereenkomst bedraagt de maximale waarde € 500.000,-.
Interne Kennung: 230111GPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie bestek. Op deze raamovereenkomst stelt de aanbestedende dienst een maximale waarde in van € 125.000,- per jaar exclusief de wettelijk verschuldigde BTW. Rekening houdend met de initiële looptijd en de opties tot verlenging op de raamovereenkomst bedraagt de maximale waarde € 500.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 15 maart 2024 en wordt gesloten voor een periode van 2 jaar met een optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. De overeenkomst eindigt derhalve van rechtswege op 15 maart 2026, met een mogelijke uitloop tot 15 maart 2027 en vervolgens tot 15 maart 2028.