766288-2025 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Dostawa komputerów All-in-One oraz komputerów przenośnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów All-in-One oraz komputerów przenośnych
BeschreibungDostawa komputerów All-in-One oraz komputerów przenośnych
Interne Kennung14/>PU/2025/ŁW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 1 – Komputery All-in-One
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej. Przewidywane ilości sprzętu określone w SWZ są ilościami szacunkowymi, które zamawiający planuje zakupić w okresie obowiązywania umowy ramowej i służą jedynie do porównania ofert.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 2 – Komputery przenośne
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer