See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Gminy Trzebinia w 2025 roku”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Oświetlenie ulic, placów, dróg w Gminie Trzebinia (RIR) 2. Budynki administracyjne Urzędu Miasta (SO) 3. Obiekty komunalne Urzędu Miasta (GK) 4. Obiekty Ochotniczej Straży Pożarnej wraz ze schronem (BZK). Załączniki Nr 1a, Nr 1b, Nr 1c, Nr 1d do wniosku zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. wykaz obiektów wraz ze wskazaniem ich lokalizacji, grup taryfowych, mocy przyłączeniowych, ilości punktów pomiarowo- rozliczeniowych, przewidywane zużycie energii elektrycznej w MWh – 3269.
Interne Kennung: BR.RIR.271.77.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Oświetlenie ulic, placów, dróg w Gminie Trzebinia (RIR) 2. Budynki administracyjne Urzędu Miasta (SO) 3. Obiekty komunalne Urzędu Miasta (GK) 4. Obiekty Ochotniczej Straży Pożarnej wraz ze schronem (BZ).
Menge: 3 269 000 Stunden