2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi przez Agencję Pracy, polegającej na kierowaniu osób do wykonywania pracy tymczasowej w Karkonoskim Centrum Gospodarki Odpadami w Ścięgnach – Kostrzycy przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przez agencję Pracy Tymczasowej, polegającej na kierowaniu osób do wykonywania pracy tymczasowej w Karkonoskim Centrum Gospodarki Odpadami w Ścięgnach – Kostrzycy
Interne Kennung: ZP.271.05.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001