See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud, modernisering en uitbreiding van het cameradispositief en alle gerelateerde componenten van de beheerssystemen en de beeldtransmissie voor de exploitatie van de camerabeelden PZ Lokeren en stadsgebouwen
Beschreibung: Het onderhoudscontract voor het cameranetwerk van de stad Lokeren, loopt dit najaar af. Het is dan ook noodzakelijk een nieuwe opdracht uit te schrijven voor het onderhoud, modernisering en uitbreiding van het cameradispositief van de stad Lokeren. In een 1ste fase wordt een oproep tot kandidatuurstelling uitgeschreven. De kandidaten die geselecteerd worden zullen in een 2de fase uitgenodigd worden om een offerte in te dienen.
Interne Kennung: PPP00A-20161/5319/BV 2017/045 (deel 2025)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Overeenkomst voor het onderhoud, modernisering en uitbreiding van het cameradispositief en alle gerelateerde componenten van de beheerssystemen en de beeldtransmissie voor de exploitatie van de camerabeelden PZ Lokeren en stadsgebouwen
Beschreibung: Overeenkomst voor het onderhoud, modernisering en uitbreiding van het cameradispositief en alle gerelateerde componenten van de beheerssystemen en de beeldtransmissie voor de exploitatie van de camerabeelden PZ Lokeren en stadsgebouwen
Interne Kennung: BV 2017/045 (deel 2025)_1