2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Varietas - Laptops leerlingen
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de levering van 600 Laptops voor leerlingen ten behoeve van Stichting Varietas. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 123964-2022
Interne Kennung: T57705
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoop systeem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000