See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz węgla transportem samochodowym dla TAURON Ciepło sp. z o.o. Rejon Wytwarzania Ciepła: Olkusz, Zawiercie, Kamienna Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewóz węgla transportem samochodowym dla TAURON Ciepło sp. z o.o. Rejon Wytwarzania Ciepła: Olkusz, Zawiercie, Kamienna Góra. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące Zadania (części): Zadanie A. Przewóz węgla transportem samochodowym - Rejon Wytwarzania Ciepła Olkusz Zadanie B. Przewóz węgla transportem samochodowym - Rejon Wytwarzania Ciepła Zawiercie Zadanie C. Przewóz węgla transportem samochodowym - Rejon Wytwarzania Ciepła Kamienna Góra
Vorherige Bekanntmachung: 432066-2025
Interne Kennung: PZP/TC/05737/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie A. Przewóz węgla transportem samochodowym - Rejon Wytwarzania Ciepła Olkusz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi przewozu węgla na trasach z KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Murcki-Staszic, KWK Jankowice, KWK Rydułtowy oraz ZG Brzeszcze w łącznej ilości 19 000 Mg. Ilość paliwa produkcyjnego objętego umową może się kształtować w granicach od minimum 65% do 100% ilości podanej w zdaniu pierwszym.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie B. Przewóz węgla transportem samochodowym - Rejon Wytwarzania Ciepła Zawiercie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi przewozu węgla na trasach z KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Murcki-Staszic, KWK Jankowice, KWK Rydułtowy oraz ZG Brzeszcze w łącznej ilości 17 000 Mg. Ilość paliwa produkcyjnego objętego umową może się kształtować w granicach od minimum 65% do 100% ilości podanej w zdaniu pierwszym.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie C. Przewóz węgla transportem samochodowym - Rejon Wytwarzania Ciepła Kamienna Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi przewozu węgla na trasach z KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Murcki-Staszic, KWK Jankowice, KWK Rydułtowy oraz ZG Brzeszcze w łącznej ilości 7 000 Mg. Ilość paliwa produkcyjnego objętego umową może się kształtować w granicach od minimum 65% do 100% ilości podanej w zdaniu pierwszym.