2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu nagłośnienia w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy obejmujące swoim zakresem modernizację systemu nagłośnienia w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wraz z montażem systemu nagłośnienia szczegółowo określonego w załączniku nr 3 do SWZ (OPZ). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Wzór umowy, 2.3. Załączniku nr 7: Rzut III Piętra.
Interne Kennung: ZP/AM/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32342000 Lautsprecher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342412 Lautsprecherboxen, 32343000 Verstärker, 32421000 Netzverkabelung, 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.