See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i wniesieniem materiałów filtracyjnych w podziale na części: Część I: Materiały filtracyjne podstawowe Część II: Materiały filtracyjne do specjalnego zastosowania Część III: Materiały filtracyjne typu kolumienki SPE Część IV: Materiały filtracyjne do zestawu do ekstrakcji tzw. Speeddyski Część V: Materiały filtracyjne do zestawu do ekstrakcji SPE-DEX 5000 Część VI: Pozostałe materiały filtracyjne Część VII: Materiały filtracyjne mające zastosowanie w emisji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzach asortymentowo cenowych do poszczególnych części.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Materiały filtracyjne podstawowe.
Beschreibung: Opis:Zamówienia zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Miejsce realizacji zamówienia załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025-część I
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Materiały filtracyjne do specjalnego zastosowania.
Beschreibung: Opis: zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Miejsce realizacji zamówienia załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025-część II
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Materiały filtracyjne typu kolumienki SPE
Beschreibung: Opis: Zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Miejsce realizacji zamówienia załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025-część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Materiały filtracyjne do zestawu do ekstrakcji tzw. Speeddyski
Beschreibung: Opis: Zzgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Miejsce realizacji zamówienia załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025.KJ-część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Materiały filtracyjne do zestawu do ekstrakcji SPE-DEX 5000
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025.KJ-część nr V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Pozostałe materiały filtracyjne
Beschreibung: Opis: z formularzem asortymentowo cenowym. Miejsce realizacji zamówienia załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025.KJ-część VI
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Materiały filtracyjne mające zastosowanie w emisji
Beschreibung: Opis:Zamówienia 1zgodnie z formularzem asortymentowo cenowym. Miejsce realizacji zamówienia załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.96.2025.KJ-część VII
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter