766461-2025 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Zapewnienie: gwarancji, asysty technicznej oraz wsparcia technicznego w ramach systemu Geoportal Województwa Łódzkiego (GWŁ)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie: gwarancji, asysty technicznej oraz wsparcia technicznego w ramach systemu Geoportal Województwa Łódzkiego (GWŁ)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie: gwarancji, asysty technicznej oraz wsparcia technicznego w ramach systemu Geoportal Województwa Łódzkiego (GWŁ). Przedmiot zamówienia został opisany w Warunkach Technicznych (Załącznik Nr 1 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (Załącznik Nr 10 do SWZ). Kod CPV: 72000000-5 – Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, 72300000-8 – Usługi w zakresie danych
Vorherige Bekanntmachung457923-2025
Interne KennungOPPIV.272.51.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
LosLOT-0001