See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D52 5205 Přechod VN Nové Mlýny - DPS/IČ /vizualizace/TP bez BIM
Beschreibung: Předmětem plnění je zpracování dokumentace pro povolení stavby (DPS), která odpovídá stupni DUSP-DI. DPS bude realizována v rozsahu platné vyhlášky k zákonu č. 283/2021 Sb. Součástí prací je zajištění inženýrskogeologických, diagnostických a dopravních průzkumů. Dále je součástí podrobný pedologický průzkum a přírodovědný (biologický) průzkum, včetně migrační studie. Součástí prací není vyhotovení podrobného doplňkového geotechnického průzkumu Součástí je i zajištění verifikačního stanovisko Ministerstva životního prostředí potvrzující, že čistopis DPS je v souladu se stanoviskem hodnocení vlivu stavby na životní prostředí- EIA . Dále je součástí plnění mimo jiné i záborový elaborát (ZE), geometrické plány, projednání včetně trvalých a dočasných záborů a věcných břemen. Dokumentace bude projednána před odevzdáním konceptu s DOSS, při připomínkování a vypořádána se zakomponováním připomínek do čistopisu. Součástí plnění je i inženýrská činnost k zajištění příslušného správního rozhodnutí. Předmětem plnění je dále i zajištění majetkoprávní činnosti a majetkoprávní vypořádání včetně majetkoprávního vypořádání pro vyvolané přeložky.
Interne Kennung: 03PT-006426
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001