See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING VAN GAS EN VLOEIBAAR STIKSTOF VOOR LABORATORIA
Beschreibung: Deze raamovereenkomst houdt verband met de levering van gas en vloeibaar stikstof voor de laboratoria van de federale administraties en organisaties evenals de huur van cilinders voor het gas
Interne Kennung: 2023/WASO/TWW/9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Deze raamovereenkomst houdt verband met de levering van gas en vloeibaar stikstof voor de laboratoria van de federale administraties en organisaties evenals de huur van cilinders voor het gas.
Interne Kennung: 1