766488-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Verpflegungsdienste – Evenementencatering en Catering VU for Professionals
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEvenementencatering en Catering VU for Professionals
BeschreibungDe opdracht betreft een Raamovereenkomst met maximaal drie (3) inschrijvers voor Evenementencatering en Catering VU for Professionals ten behoeve van de Vrije Universiteit Amsterdam. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.
Interne KennungFCO202503
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x één (1) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: FCO202503
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: