76652-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach w podziale na części. Liczba części: 6.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach w podziale na części. Liczba części: 6.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części. Liczba części - 6: Część nr 1 - Dostawa produktów mrożonych CPV: 15331170-9 – Warzywa mrożone CPV: 15896000-5 – Produkty głęboko mrożone CPV: 15311000-1 – Ziemniaki mrożone Część nr 2 - Dostawa warzyw i owoców CPV: 15300000-1 – Owoce, warzywa i podobne produkty CPC: 15300000-0 – Przetworzone warzywa i owoce Część nr 3 - Dostawa ryb CPV: 03311000- 2 - Ryby CPV: 15221000- 3 - Ryby mrożone CPV: 15241700-6 – Paluszki rybne Część nr 4 - Dostawa ziemniaków CPV: 03212100-1 Ziemniaki Część nr 5 - Dostawa produktów mleczarskich CPV: 15500000-3 – Produkty mleczarskie CPV: 15500000-8 – Klasyfikowane produkty mleczarskie Część nr 6 - Dostawa dań gotowych 15894300-4 - Dania gotowe Szacunkowa ilość zamówienia z podziałem na części została przedstawiona w formularzach cenowych jako Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung710115-2025
Interne KennungWZP.271.46.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie 622110-2025, 681279-2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Dostawa produktów mrożonych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 1 - Dostawa produktów mrożonych
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15311000 Tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Prawem opcji jest możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego na warunkach opisanych w umowie o dodatkowy zakres za dodatkowym wynagrodzeniem wg rozliczenia zgodnie z załączonym do umowy formularzem cenowym z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 30% ilości artykułów, o których mowa w formularzu cenowym. 3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli zamawiającego, złożone wykonawcy w formie pisemnej. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Dostawa warzyw i owoców
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 2 - Dostawa warzyw i owoców
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – Dostawa ryb
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 3 - Dostawa ryb
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15241700 Fischstäbchen
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 – Dostawa ziemniaków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 4 - Dostawa ziemniaków
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 – Dostawa produktów mleczarskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 5 - Dostawa produktów mleczarskich
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 – Dostawa dań gotowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 6 - Dostawa dań gotowych
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten