2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9985894 26.350 | Onderhoud elektrotechnische- en klimaattechnische installaties te penitentiaire inrichting Alphen
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het in stand houden van de elektrotechnische en klimaat-technische bouwdelen (E&K installaties) in de Penitentiaire Inrichting Alphen (PI Alphen) in Alphen a/d Rijn. De PI Alphen bestaat uit twee locaties Eikenlaan 36 en Maatschaplaan 1. De scope betreft in de bouwwerken die deel uit maken van deze aanbesteding door het het uitvoeren van onderhoud aan de elektrotechnische en klimaattechnische installaties. Doel daarbij is dat, zodanig dat: - Veiligheid, gezondheid en duurzaam functioneren geborgd zijn; - De continuïteit van het proces van de gebruikers niet verstoord wordt; - Aantoonbaar voldaan wordt aan alle wettelijke kaders behorend bij de bouwdelen van de Contract Bouwdelen Lijst (CBL); - Een minimum aan storingen optreedt. Zie bestek.
Interne Kennung: 9985894
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel
Beschreibung: Opdracht bestaat uit 1 geheel.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na 31 december 2030 heeft de opdrachtgever het eenzijdige recht om de overeenkomst met maximaal vier jaar te verlengen. De opdrachtgever zal tijdens het contractoverleg van begin 2029 aan de aannemer melden of wel of niet de intentie is te verlengen en of dit meerdere keren 1 jaar of 2, 3 of 4 jaar zal zijn, waarbij de totale verlengingsduur de vier jaar niet overschrijdt. In het tweede contractoverleg 2029 zal de opdrachtgever het besluit over een verlenging van 1 of meerdere jaren vastleggen.