See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DLA ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO W ŚREMIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Śremie, w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz asortymentowo – ilościowy (3 pakiety)
Vorherige Bekanntmachung: 545562-2025
Interne Kennung: ZOL-DA.372.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 – zestaw łóżkowy 1
Beschreibung: 1) łóżko szpitalne elektryczne z oprzyrządowaniem – 157 sztuk, 2) materac piankowy – 157 sztuk, 3) materac zmiennociśnieniowy wraz z pompą – 40 sztuk, 4) szafka przyłóżkowa bez blatu bocznego – 157 sztuk, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: pakiet 1/ część 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 – zestaw łóżkowy 2
Beschreibung: 1) łóżko szpitalne elektryczne z oprzyrządowaniem – 6 sztuk., 2) materac zmiennociśnieniowy wraz z pompą – 6 sztuk, 3) szafka przyłóżkowa bez blatu bocznego – 6 sztuk, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: pakiet 2/ część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - wyposażenie medyczne
Beschreibung: 1) kardiomonitor przenośny wyposażony w stojak jezdny w zestawie z koszykiem i elektrodami – 4 sztuki, 2) iluminator naczyniowy na statywie – 4 sztuki, 3) podnośnik podłogowy– 2 sztuki, 4) podnośnik/pionizator z wbudowanym napędem – 4 sztuki, 5) podnośnik/pionizator podłogowy manualny – 1 sztuka, 6) wózek prysznicowy – 2 sztuki, 7) wanna medyczna w zestawie: wózek transportowy, kompatybilny podnośnik, montaż i szkolenie – 1 sztuka, 8) wózek inwalidzki z siedziskiem i zabezpieczeniem pleców – 12 sztuk, 9) krzesło prysznicowe z elektryczną regulacją pozycji – 4 sztuki, 10) wielofunkcyjne krzesło higieniczne – 4 sztuki 11) kabina UGUL z osprzętem – 1 sztuka, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: pakiet 3/ część 3