766587-2025 - Ergebnis
Niederlande – Netzwerke – Onderhoud, support & levering van netwerkcomponenten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud, support & levering van netwerkcomponenten
Beschreibung: Wij zoeken een leverancier voor het onderhoud en het support van ons Cisco netwerk. Je ondersteunt en adviseert onze technische beheergroep om het netwerk optimaal te kunnen laten functioneren inclusief het leveren van componenten en uitbreidingen die noodzakelijk zijn. De geraamde waarde voor deze opdracht bedraagt €1.000.000,- voor 4 jaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij zoeken een leverancier voor het onderhoud en het support van ons Cisco netwerk. Je ondersteunt en adviseert onze technische beheergroep om het netwerk optimaal te kunnen laten functioneren inclusief het leveren van componenten en uitbreidingen die noodzakelijk zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Word jij onze leverancier die ons netwerk onderhoudt en support?
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst zal worden afgesloten voor de duur van twee (2) jaar met eenmaal de mogelijkheid tot een verlenging van twee (2) jaar. De maximale contractduur is dus vier (4) jaar.