2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport, opvang en verzorging van TPE-dieren
Beschreibung: Aanbesteding voor het transport, de opvang en de verzorging van TPE-dieren die in tijdelijke afzondering worden geplaatst. Op 31 oktober 2025 loopt de huidige overeenkomst voor het transport, de opvang en de verzorging van TPE-dieren (honden, katten en fretten met rabiës risico) af. Via deze aanbesteding wenst RVO tot nieuwe overeenkomsten te komen. Geraamde waarde: € 2.483.000,- exclusief btw. Maximale waarde: € 2.979.600,- exclusief btw.
Interne Kennung: IUC202502113
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding. De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met maximaal drie (3) Inschrijvers. Beste prijs-kwaliteit verhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen perceelindeling van toepassing
Beschreibung: Geen perceelindeling van toepassing
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens