766715-2023 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – PPS herontwikkeling sport -en recreatiesite De Warande Wetteren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PPS herontwikkeling sport -en recreatiesite De Warande Wetteren
Beschreibung: PPS herontwikkeling sport -en recreatiesite De Warande Wetteren. Zoektocht naar partner(s) om samen, in een publiek-private samenwerking (PPS), de sport -en recreatiesite De Warande te herontwikkelen
Interne Kennung: AGB/2023/Concurrentiegerichte dialoog_herontwikkeling De Warande
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie paragraaf 5.4 'Plaatsingsprocedure' van de selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AGB/2023/Concurrentiegerichte dialoog_herontwikkeling De Warande - 1
Beschreibung: PPS Herontwikkeling sport -en recreatiesite De Warande Wetteren
Interne Kennung: 1