76696-2025 - Wettbewerb
Polen – Geflügel – Dostawa drobiu, wędlin drobiowych i bekonu z indyka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa drobiu, wędlin drobiowych i bekonu z indyka
BeschreibungDostawa drobiu, wędlin drobiowych i bekonu z indyka
Interne KennungD/5/12WOG/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa wędlin drobiowych - Toruń
BeschreibungDostawa wędlin drobiowych - Toruń
Interne KennungCzęść 1 - Dostawa wędlin drobiowych - Toruń
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. -Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 100 % całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; -Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. -Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. -Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa wędlin drobiowych - Inowrocław
BeschreibungDostawa wędlin drobiowych - Inowrocław
Interne KennungCzęść 2 - Dostawa wędlin drobiowych - Inowrocław
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa drobiu - Inowrocław
BeschreibungDostawa drobiu - Inowrocław
Interne KennungCzęść 3 - Dostawa drobiu- Inowrocław
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Dostawa bekonu z indyka - Toruń
BeschreibungDostawa bekonu z indyka - Toruń
Interne KennungCzęść 4 - Dostawa bekonu z indyka - Toruń
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Dostawa bekonu z indyka - Inowrocław
BeschreibungDostawa bekonu z indyka - Inowrocław
Interne KennungCzęść 5 - Dostawa bekonu z indyka - Inowrocław