2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inventarisatie Dassenburchten 2026-2028
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92534000 Dienstleistungen von Tierschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92534000 Diensten voor wildreservaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000