2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidspsychologische dienstverlening voor werkzoekenden
Beschreibung: De Opdracht met kenmerk 9-D-0023797-25 betreft arbeidspsychologische dienstverlening voor en ten behoeve van Werkzoekenden. Het gaat hierbij om advisering in het kader van mogelijkheden, belemmeringen en handelingsperspectief ten aanzien van (trajecten naar) werk en/of participatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbestedingsprocedure is gebaseerd op de procedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS) van Bijlage XIV van de Aanbestedingswet 2012 (Aw). Om zoveel mogelijk geïnteresseerde Ondernemers een kans te geven op de Opdracht heeft de Aanbestedende Dienst gekozen voor de openbare procedure, waarbij selectie en gunning in één ronde worden uitgevoerd. Daarbij is in elk geval rekening gehouden met de omvang van de Opdracht, de transactiekosten en benodigde inspanningen voor de Aanbestedende Dienst en Inschrijvers en het aantal potentiële Inschrijvers.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0000
767016-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten van psychiater of psycholoog – Arbeidspsychologische dienstverlening voor werkzoekenden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121270 Diensten van psychiater of psycholoog
5. Perceel
Perceel: LOT-0000