See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych, sprzętu i oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych, sprzętu i oprogramowania w ramach „Projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie” finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i zwiększania odporności (KPO) w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu; umowa o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem nr KPOD.07.07-IW.07-0315/24” Zestaw komputerowy (komputer, monitor, klawiatura, mysz z podkładką, głośniki, słuchawki, kamera) Oprogramowanie (MS Office Home & Business 2024) Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne
Vorherige Bekanntmachung: 618690-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych, sprzętu i oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych, sprzętu i oprogramowania w ramach „Projektu pn. „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie” finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i zwiększania odporności (KPO) w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu; umowa o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem nr KPOD.07.07-IW.07-0315/24”