767074-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz urządzenia wielunkcyjnego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego – Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do Zaproszenia. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Komputer wraz z wyposażeniem – 7 szt; 2) Oprogramowanie do komputerów – 7 szt; 3) Urządzenie wielofunkcyjne – 1szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do Zaproszenia. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa powyżej nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: Wydział Geodezjii, Kartografii i Katastru w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28b 82- 100 Nowy Dwór Gdański - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem dostawy. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie pisemnej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Do urządzenia zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 7. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE lub inny dokument równoważny. Certyfikat CE lub deklaracja zgodności CE lub inny równoważny dokument poświadczający, że oferowany sprzęt spełnia wszystkie zasadnicze wymagania zawarte w poszczególnych dyrektywach nowego podejścia przewidujących oznakowanie CE. Przez certyfikat równoważny Zamawiający rozumie certyfikat analogiczny co do zakresu z certyfikatami wskazanymi z nazwy, który potwierdza spełnianie normy charakteryzującej się cechami właściwymi dla normy wymienionej przez Zamawiającego, wystawiony przez niezależny podmiot uprawniony do wystawiania certyfikatów. 9. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 10. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 11. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Wykonawca udostępni sprzęt zastępczy na czas trwania naprawy o parametrach nie gorszych niż sprzęt uszkodzony w przypadku gdy przewidywany czas niedostępności sprzętu wyniesie więcej niż 5 dni roboczych. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, ISO-27001 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu wsparcia technicznego producenta, umożliwiającego po podaniu numeru seryjnego urządzenia: 1) weryfikację konfiguracji fabrycznej; 2) weryfikację okresu gwarancji; 3) pobranie sterowników do urządzenia w najnowszych certyfikowanych wersjach; 4) zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 12. Czas reakcji serwisu – do końca następnego dnia roboczego - liczony od czasu zgłoszenia. Przyjmowanie zgłoszeń w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach: 1) poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30–15:30, 2) środa: 7:30–16:30, 3) piątek: 7:30–14:30. 13. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. W przypadku awarii pamięci masowej urządzenie pozostaje u Zamawiającego. 14. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 15. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Zaproszeniu.
Vorherige Bekanntmachung688417-2025
Interne KennungSR.272.d.35.2025.MD
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz urządzenia wielunkcyjnego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego – Specyfikacja techniczna, która stanowi załącznik nr 3 do Zaproszenia. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Komputer wraz z wyposażeniem – 7 szt; 2) Oprogramowanie do komputerów – 7 szt; 3) Urządzenie wielofunkcyjne – 1szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do Zaproszenia. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa powyżej nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego: Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28b 82- 100 Nowy Dwór Gdański - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem dostawy. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie pisemnej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Do urządzenia zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 7. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE lub inny dokument równoważny. Certyfikat CE lub deklaracja zgodności CE lub inny równoważny dokument poświadczający, że oferowany sprzęt spełnia wszystkie zasadnicze wymagania zawarte w poszczególnych dyrektywach nowego podejścia przewidujących oznakowanie CE. Przez certyfikat równoważny Zamawiający rozumie certyfikat analogiczny co do zakresu z certyfikatami wskazanymi z nazwy, który potwierdza spełnianie normy charakteryzującej się cechami właściwymi dla normy wymienionej przez Zamawiającego, wystawiony przez niezależny podmiot uprawniony do wystawiania certyfikatów. 9. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 10. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 11. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Wykonawca udostępni sprzęt zastępczy na czas trwania naprawy o parametrach nie gorszych niż sprzęt uszkodzony w przypadku gdy przewidywany czas niedostępności sprzętu wyniesie więcej niż 5 dni roboczych. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, ISO-27001 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu wsparcia technicznego producenta, umożliwiającego po podaniu numeru seryjnego urządzenia: 1) weryfikację konfiguracji fabrycznej; 2) weryfikację okresu gwarancji; 3) pobranie sterowników do urządzenia w najnowszych certyfikowanych wersjach; 4) zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 12. Czas reakcji serwisu – do końca następnego dnia roboczego - liczony od czasu zgłoszenia. Przyjmowanie zgłoszeń w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku, w godzinach: 1) poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30–15:30, 2) środa: 7:30–16:30, 3) piątek: 7:30–14:30. 13. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. W przypadku awarii pamięci masowej urządzenie pozostaje u Zamawiającego. 14. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 15. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Zaproszeniu.