See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele surveillance
Beschreibung: Universiteit Leiden wenst de terreinen, objecten, goederen en personen van de Universiteit Leiden zo goed mogelijk te beveiligen door middel van mobiele surveillance waaronder alarmopvolging en servicebegeleiding, met zorgvuldig op betrouwbaarheid en vakkennis geselecteerde werknemers die worden ondersteund door elektronische hulpmiddelen. De Opdrachtnemer zal zich inspannen om de terreinen, objecten, goederen en personen van de Universiteit Leiden op alle locaties in Leiden, Oegstgeest en Den Haag zo goed mogelijk te beveiligen door middel van mobiele surveillance waaronder alarmopvolging en servicebegeleiding.
Interne Kennung: EA-0014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
767154-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Mobiele surveillance
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele surveillance
Interne identificatiecode: EA-0014
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79714000 Surveillancediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000