See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van werkplekapparatuur en gerelateerde diensten.
Beschreibung: De Opdracht omvat “Levering werkplekapparatuur en gerelateerde diensten”. In het kort, worden met de levering van werkplekapparatuur en de gerelateerde diensten veiligheidsdoelstellingen gerealiseerd. De betrokken Opdrachtnemers moeten derhalve voldoen aan bijzondere eisen gericht op het realiseren van de veiligheidsdoeleinden. De te verrichten Diensten en de te leveren Producten die zijn bestemd voor de betreffende veiligheidsdoeleinden. Het is derhalve van belang dat de te leveren Producten en de Diensten niet afkomstig zijn van ondernemers (Inschrijver of Onderaannemers) die onder invloed staan van ondernemers dan wel statelijke actoren die gevestigd zijn in landen die door de NCTV en AIVD zijn aangemerkt als risicovol voor Nederland vanwege hun offensief cyberprogramma tegen Nederland. Deze landen zijn opgenomen in het document ‘Dreigingsbeeld Statelijke Actoren’ van de Rijksoverheid. Zie voor de huidige versie: https://www.aivd.nl/documenten/publicaties/2022/11/28/dreigingsbeeld-statelijke-actoren-dbsa-2 Indien naar het oordeel van de Politie sprake is van een dergelijke invloed dan wel indien naar het oordeel van de Politie , de Politie anderszins vaststelt dat de Gegadigde of een Onderaannemer niet over de betrouwbaarheid beschikt die nodig is om risico’s voor de nationale veiligheid uit te sluiten, zal de Gegadigde en/of Onderaannemer op grond van art. 2.77 lid 1 sub f ADV worden uitgesloten. De Politie heeft de discretionaire bevoegdheid om tot uitsluiting op grond van art. 2.77 lid 1 sub f ADV over te gaan zonder dat de Politie op enigerlei wijze gehouden is om schade die de Gegadigde/ Onderaannemer dientengevolge lijdt te vergoeden (zoals vergoeding van inschrijfkosten, vergoeding van gederfde winst of andere schade). Scope Tot de scope van de Opdracht behoren de volgende onderdelen: Thin clients en Fat clients; Laptops; Beeldschermapparatuur; Bulkscanners; Foto-/videoapparatuur (analoog en digitaal incl. toebehoren) die wel is aangesloten aan een werkplek; Overig werkplekapparatuur, Randapparatuur en Accessoires; Dienstverlening (single point of contact) voor werkplekapparatuur; Eigen beveiligde opslag t.b.v. werkplekapparatuur in Perceel 4; Vernietigen van alle werkplekapparatuur waar politiedata op staat. Buiten de scope van de Opdracht behoren de volgende onderdelen: Opdrachten waarop afgeschermde inkoop van toepassing zijn, te weten op grond van 2.2.3 lid 1 sub e Aanbestedingswet en 2.16 sub a ADV ; ICT-hardware voor ‘Beeldspraak’; Apparatuur voor het C2000 communicatienetwerk zoals portofoons, mobilofoons en hieraan verwante apparatuur; Multi functional printers (MFP’s); Audiovisuele middelen in de vorm van apparatuur, componenten en accessoires; Apparatuur voor gebruik in (groeps)presentatie- en vergaderruimtes zoals beamers, grote videoschermen, smartboards, opname- en afspeelapparatuur; Bulkscanners voor scanstraten voor facilitaire dienstverlening; Foto-/videoapparatuur (analoog en digitaal incl. toebehoren) niet aangesloten aan een werkplek;[KvG1] [VP(2] Software(licenties), m.u.v. voor het functioneren van het product en randvoorwaardelijk benodigde OEM software/firmware; Dienstverlening voor het reinigen van de opgestelde computerapparatuur.
Interne Kennung: 65e81c1937051e630192e0cc
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie selectieleidraad. Het leveren van vaste werkplekcomputers (Thin clients en Fat clients)
Interne Kennung: T73594-65e81c1837051e630192e0ca
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Zie selectieleidraad. Het leveren van laptops.
Interne Kennung: T73594-65e81c1937051e630192e0cd
Menge: 0
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Zie selectieleidraad. Het leveren van beeldschermen.
Interne Kennung: T73594-65e81c1937051e630192e0ce
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Zie selectieleidraad. Dienstverlening en het leveren van Randapparatuur en Accessoires.
Interne Kennung: T73594-65e81c1937051e630192e0cf