767239-2025 - Ergebnis
Dänemark – Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen – Tilbud på levering af el-montører med muffe-kompetencer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTilbud på levering af el-montører med muffe-kompetencer
BeschreibungNexel A/S (herefter benævnt ”Nexel”) har hermed fornøjelsen af at indbyde Dem til at afgive tilbud på levering af el-montører med muffe-kompetencer i forbindelse med udbedring af 10 kV fejl til Nexel. Alle de fremsendte dokumenter indeholder informationer, som er nødvendige at forholde sig til for at kunne afgive et konditionsmæssigt tilbud. Leverandører opfordres derfor til at sikre at alle de i opfordringsskrivelsens nævnte dokumenter læses grundigt. Alle leverandører, som er optaget i Nexels dynamiske indkøbssystem vedrørende anskaffelse af elektrikerydelser inden for 0,4 kV og 10 kV elforsyningsarbejde kategori 3, er inviteret til at deltage i at afgive tilbud.
Interne KennungDecember 2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensBekendtgørelsen vedrører udbud (miniudbud) under Dynamisk Indkøbssystem vedrørende anskaffelse af elektrikerydelser inden for 0,4 kV og 10 kV elforsyningsarbejde.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0000