767256-2025 - Wettbewerb
Belgien – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – 2026-2029 - Onkruidborstelen en zwerfvuilvegen op gesloten en halfopen verhardingen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel2026-2029 - Onkruidborstelen en zwerfvuilvegen op gesloten en halfopen verhardingen
BeschreibungDe werken omvatten het vegen, zand- en onkruidvrij maken van verhardingen, fietspaden, greppels, straatgoten en aanliggende stroken van gemeentewegen (parkeerzone, vluchtheuvels, …)
Interne KennungPPP02F-1554/5124/2025/053
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/053_1
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (Toeslagen voor de uitvoering van werken buiten de normale werkuren (optioneel) In uitzonderlijke gevallen kan gevraagd worden de veegwerken uit te voeren buiten de gewonde werkuren, op zon- of feestdagen. Frequentie: totaal max. 16 werkuren per jaar (machinaal vegen en arbeider met blazer))