2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów z terenów niezamieszkałych na terenie Gminy Sobótka oraz nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Jordanów Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów z terenów niezamieszkałych na terenie Gminy Sobótka oraz nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Jordanów Śląski w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne b) Odzież i tekstylia
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: a) Zmieszane odpady opakowaniowe
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: a) Opakowania z papieru i tektury
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: a) Odpady biodegradowalne b) Zużyte meble c) Odpady poremontowe d) Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: a) Gruz budowlany b) Zużyte opony c) Przeterminowane leki d) Baterie i akumulatory e) Farby i tusze