See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio - T024 Interim Manager ondersteuning Marketing en Communicatie
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Projectmanagers. Curio is op zoek naar een persoon op het gebied van Marketing en Communicatie die de omschreven werkzaamheden in de gevraagde periode kan uitvoeren.
Vorherige Bekanntmachung: 394510-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000