See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN WATERDISPENSERS – 2 PERCELEN
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van waterdispensers, opgesplitst in 2 percelen. Perceel 1: Aankoop van waterdispensers + onderhoud Perceel 2: Huur van waterdispensers + onderhoud
Interne Kennung: AZO 2025 - waterdispensers
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZO 2025 - waterdispensers - 1
Beschreibung: Aankoop van waterdispensers + onderhoud
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AZO 2025 - waterdispensers - 2
Beschreibung: Huur van waterdispensers + onderhoud
Interne Kennung: 2