2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevence škodlivého hmyzu v objektech a bytech MČ Praha 7 – dezinsekce – část 1 - II. vyhlášení
Beschreibung: Předmět plnění se bude realizovat na základě dílčích objednávek vystavených na základě Rámcové dohody uzavřené na 4 roky plnění na provádění dezinsekce v objektech a bytových domech ve svěřené správě MČ Praha 7 a dle aktuální potřeby MČ Praha 7. Účelem plnění je zamezit výskyt zdraví škodlivého hmyzu a provedení odpovídajících dezinsekčních zásahů, a to v maximální míře v objektech, zejména v bytových domech ve svěřené správě MČ Praha 7, kombinující zásady integrované ochrany proti škůdcům, využívající všech dostupných metod a opatření k odvrácení negativních vlivů škůdců, a zároveň udržující používání biocidních přípravků na takových úrovních, které jsou v souladu s biocidní legislativou a Metodickým pokynem Státního zdravotního ústavu pro hubení štěnice domácí (Cimex lectularius) v aktuálním znění.
Interne Kennung: SZ MČ P7 219857/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ, a to právo na rozšíření místa plnění o veškerý nově svěřený majetek do správy MČ Praha 7 po uzavření Rámcové dohody, který bude automaticky zahrnut do plnění této VZ. Předpokládaná hodnota nových služeb poskytovaných v rámci změny vyhrazené pro tuto část veřejné zakázky nepřevýší 108.000,- Kč bez DPH. Tato vyhrazená změna závazku je vymezena v Příloze č. 6 této ZD - Cenová specifikace ve sloupci „I – K“.