767706-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026 r. do 25 czerwca 2027r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026 r. do 25 czerwca 2027r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026r. do 25 czerwca 2027r. Wykonawca zapewni świadczenie stałych usług przewozowych dzieci objętych obowiązkiem szkolnym i rocznym przygotowaniem przedszkolnym wraz z zapewnieniem opieki nad uczniami w trakcie przewozu, jak i przy przechodzeniu przez drogę po wyjściu z autobusu. Zamawiający na linii S9 nie wymaga opiekuna podczas przewozu, ponieważ opiekę nad uczniami w trakcie przewozu będzie sprawował nauczyciel. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w załączniku nr 3 do SWZ- Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungZOJO.261.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026r do 25 czerwca 2027r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026r. do 25 czerwca 2027r.Wykonawca zapewni świadczenie stałych usług przewozowych dzieci objętych obowiązkiem szkolnym i rocznym przygotowaniem przedszkolnym wraz z zapewnieniem opieki nad uczniami w trakcie przewozu, jak i przy przechodzeniu przez drogę po wyjściu z autobusu. Zamawiający na linii S9 nie wymaga opiekuna podczas przewozu, ponieważ opiekę nad uczniami w trakcie przewozu będzie sprawował nauczyciel. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w załączniku nr 3 do SWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.