2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractcatering
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een Opdrachtnemer te contracteren die de continuïteit van de Levering en Distributie van maaltijden op Locaties borgt conform de gestelde Minimumeisen. Het COA gaat op basis van historische gegevens uit van een uitgaven van €30.000.000,- excl. btw per jaar, waardoor de geschatte omvang over de gehele looptijd uitkomt op €240.000.000,-, exclusief btw. Vanwege onzekerheid gedurende de looptijd van de Leveringsovereenkomst houdt het COA een maximale omvang aan van €280.000.000,- exclusief btw. Hierbij wordt benadrukt dat de omvang van de Opdracht jaarlijks kan fluctueren, omdat deze afhankelijk is van de toestroom van het aantal bewoners en het aantal Locaties van het COA.
Interne Kennung: CDR-1035966
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Contractcatering
Beschreibung: Zie Aanbestedingsdocumenten. Het COA gaat op basis van historische gegevens uit van een uitgaven van €30.000.000,- excl. btw per jaar, waardoor de geschatte omvang over de gehele looptijd uitkomt op €240.000.000,-, exclusief btw. Vanwege onzekerheid gedurende de looptijd van de Leveringsovereenkomst houdt het COA een maximale omvang aan van €280.000.000,- exclusief btw. Hierbij wordt benadrukt dat de omvang van de Opdracht jaarlijks kan fluctueren, omdat deze afhankelijk is van de toestroom van het aantal bewoners en het aantal Locaties van het COA.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Leveringsovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 24 maanden plus de optie van verlenging van de looptijd met driemaal een periode van maximaal 24 maanden (2+2+2+2 in jaren). De maximale looptijd van de Leveringsovereenkomst bedraagt daarmee acht jaar. Uitgedrukt in maanden komt dit uit op een maximale looptijd (inclusief verlenging) van 96 maanden.