See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego - 11 pakietów asortymentoweych Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Mobilny elektromiograf z elektrostymulacją wyzwalaną - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33121300 Elektromyografen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Aparat do terapii skupioną falą uderzeniową- 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Aparat do krioterapii miejscowej - 1 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Urządzenie do radiofrekwencji - 1 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Aparat do drenażu limfatycznego - 1 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Urządzenie do zautomatyzowanej rehabilitacji dłoni i palców kończyny górnej - 1 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Zestaw do diagnostyki rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Zestaw do diagnostyki rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 2 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Urządzenie medyczne do usuwania wydzieliny z dróg oddechowych - 6 szt Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: DZP/238/2025 - Część nr 11