2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebied Noord-West - Meer Natuur In de Berm Kennemerland
Beschreibung: ProRail wil het bermbeheer op een meer duurzame wijze uitvoeren en heeft besloten haar groenonderhoud apart op de markt te zetten. Contractgebied Kennemerland kent ongeveer: • 69 km baan; • 87 hectare berm; • 62 km sloot.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Meer Natuur In de Berm Kennemerland
Beschreibung: ProRail wil het bermbeheer op een meer duurzame wijze uitvoeren en heeft besloten haar groenonderhoud apart op de markt te zetten. Contractgebied Kennemerland kent ongeveer: • 69 km baan; • 87 hectare berm; • 62 kilometer sloot.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: contractverlenging