767769-2025 - Wettbewerb
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Dostawa pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne KennungD/166/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pieczywa, świeżych wyrobów piekarskich i ciastkarskich