See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy osprzętu wiertniczego dla Południowego Koncernu Węglowego SA.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 517233-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/04999/2025/162/P/IM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Osprzęt do wiercenia ręcznego
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Koronki do wiercenia obrotowego
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Osprzęt do wiercenia pod kotwy
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Osprzęt wiertniczy do wiercenia rdzeniowego
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Świdry PCD
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Świdry gryzowe
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Narzędzia wiertnicze
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Żerdzie stożkowe
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Żerdzie wiertnicze
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Osprzęt ratunkowy
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Osprzęt wiertniczy typu BQ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Osprzęt do rurowania otworu
Interne Kennung: Część nr 12