2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i technicznej dla zadań objętych projektem małej retencji górskiej (MRG3) - II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowego projektu budowlanego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim, kosztorysem ofertowym („ślepym”) oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i decyzjami, wraz z uzyskaniem prawomocnych pozwoleń na budowę dla każdej z części zamówienia, wymienionych w ust. 3.4 SWZ. Przedmiot zamówienia zwany jest dalej również „projektem” lub „dokumentacją projektową”. W skład przedmiot zamówienia wchodzi również udzielanie Zamawiającemu odpowiedzi na pytania, udzielenie wyjaśnień i informacji odnośnie wykonanego projektu i zawartych w nim rozwiązań oraz usunięcie wszelkich wad projektu na każde żądanie Zamawiającego, w trakcie trwania postępowań o udzielenie zamówień publicznych na wykonawstwo robót budowlanych dotyczących obiektów objętych dokumentacją projektową. Ponadto Wykonawca będzie zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od momentu odbioru dokumentacji projektowej nieprzerwanie do momentu końcowego odbioru robót budowlanych wykonanych na podstawie tej dokumentacji nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2028 roku.
Interne Kennung: ZG.270.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Odbudowa zbiorników wodnych w Nadleśnictwie Lutowiska”.
Beschreibung: część nr 1 wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Odbudowa zbiorników wodnych w Nadleśnictwie Lutowiska”. Lokalizacja - obręb ewid. Smolnik, działka o nr ew. 1/1, Lokalizacja: -obręb ewid. Rosochate, działka o nr ew. 117. 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowego projektu budowlanego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim, kosztorysem ofertowym („ślepym”) oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami wraz z uzyskaniem prawomocnych pozwoleń na budowę dla każdej z części zamówienia, wymienionych w pkt I. Przedmiot zamówienia zwany jest dalej również „projektem” lub „dokumentacją projektową ”. 2. Zakres rzeczowy dokumentacji projektowej obejmuje wykonanie następujących elementów przedmiotu zamówienia dla każdej części: 1) uzyskanie mapy do celów projektowych wraz ze ewentualnym wznowieniem granic w razie konieczności, 2) pomiary i prace geodezyjne na mapach do celów projektowych, 3) sporządzenie koncepcji budowy obiektu, 4) sporządzenie wniosku oraz uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, 5) karta informacyjna przedsięwzięcia, 6) uzyskanie decyzji na zniszczenie środowiska jeśli będzie wymagane, 7) raport oddziaływania inwestycji na środowisko i uzyskanie prawomocnej decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska na realizację zamierzenia inwestycyjnego jeśli będzie wymagane, 8) sporządzenie wniosku oraz uzyskanie w imieniu inwestora prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy dla projektowanej inwestycji, 9) operat wodnoprawny i uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego, 10) uzyskanie zaświadczenia organu odpowiedzialnego za monitoring obszarów Natura 2000, 11) przygotowanie kompletnego wniosku o wydanie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami wymaganymi obowiązującymi przepisami oraz uzyskanie prawomocnej decyzji, 12) wykonanie 5 egzemplarzy projektu budowlanego składającego się z projektu zagospodarowania działki lub terenu, projektu architektoniczno – budowlanego, projektu technicznego (wykonawczego) wraz z opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami wymaganymi przepisami szczególnymi oraz zaświadczeniem, o którym mowa w art. 12 ust. 7 ustawy prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418), potwierdzającym wpis projektanta na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, aktualnym na dzień opracowania projektu. 13) wykonanie szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - 4 egz. 14) wykonanie przedmiaru robót – 4 egz. 15) wykonanie kosztorysu ofertowego w układzie SST – 4 egz. 16) wykonanie kosztorysu inwestorskiego – 4 egz. 17) wykonanie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego w układzie SST – 4 egz. 18) sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od momentu odbioru dokumentacji projektowej nieprzerwanie do momentu końcowego odbioru robót budowlanych wykonanych na podstawie tej dokumentacji nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2028 roku. 3. Po odebraniu przez Zamawiającego projektu Wykonawca będzie zobowiązany do udzielania Zamawiającemu odpowiedzi na pytania, udzielenia wyjaśnień i informacji odnośnie wykonanej dokumentacji projektowej i zawartych w niej rozwiązań oraz usunięcie wszelkich wad dokumentacji projektowej na każde żądanie Zamawiającego, w trakcie trwania postępowań o udzielenie zamówień publicznych na wykonawstwo robót budowlanych dotyczących obiektów objętych dokumentacją projektową. 4. Zgodnie z art. 222 ust. 4 PZP Zamawiający informuje, że na sfinansowanie Pakietu 1 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Odbudowa zbiorników wodnych w Nadleśnictwie Lutowiska”.” zamierza przeznaczyć 49 200 zł brutto.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowe zadanie z zakresu zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp brzegów i osuwisk nasypów w ciągu drogi Smolnik-Olchowiec
Beschreibung: część nr 2 obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Kompleksowe zadanie z zakresu zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp brzegów i osuwisk nasypów w ciągu drogi Smolnik-Olchowiec „ Lokalizacja - obręb ewid. Rosochate, działka o nr ew. 104, 105, 107 Lokalizacja – obręb ewid. Skorodne, działka o nr ew 137, 138, 139, 140 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowego projektu budowlanego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim, kosztorysem ofertowym („ślepym”) oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami wraz z uzyskaniem prawomocnych pozwoleń na budowę dla każdej z części zamówienia, wymienionych w pkt I. Przedmiot zamówienia zwany jest dalej również „projektem” lub „dokumentacją projektową ”. 2. Zakres rzeczowy dokumentacji projektowej obejmuje wykonanie następujących elementów przedmiotu zamówienia dla każdej części: 1) uzyskanie mapy do celów projektowych wraz ze ewentualnym wznowieniem granic w razie konieczności, 2) pomiary i prace geodezyjne na mapach do celów projektowych, 3) sporządzenie koncepcji budowy obiektu, 4) sporządzenie wniosku oraz uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, 5) karta informacyjna przedsięwzięcia, 6) uzyskanie decyzji na zniszczenie środowiska jeśli będzie wymagane, 7) raport oddziaływania inwestycji na środowisko i uzyskanie prawomocnej decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska na realizację zamierzenia inwestycyjnego jeśli będzie wymagane, 8) sporządzenie wniosku oraz uzyskanie w imieniu inwestora prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy dla projektowanej inwestycji, 9) operat wodnoprawny i uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego, 10) uzyskanie zaświadczenia organu odpowiedzialnego za monitoring obszarów Natura 2000, 11) przygotowanie kompletnego wniosku o wydanie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami wymaganymi obowiązującymi przepisami oraz uzyskanie prawomocnej decyzji, 12) wykonanie 5 egzemplarzy projektu budowlanego składającego się z projektu zagospodarowania działki lub terenu, projektu architektoniczno – budowlanego, projektu technicznego (wykonawczego) wraz z opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami wymaganymi przepisami szczególnymi oraz zaświadczeniem, o którym mowa w art. 12 ust. 7 ustawy prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418), potwierdzającym wpis projektanta na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, aktualnym na dzień opracowania projektu. 13) wykonanie szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - 4 egz. 14) wykonanie przedmiaru robót – 4 egz. 15) wykonanie kosztorysu ofertowego w układzie SST – 4 egz. 16) wykonanie kosztorysu inwestorskiego – 4 egz. 17) wykonanie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego w układzie SST – 4 egz. 18) sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od momentu odbioru dokumentacji projektowej nieprzerwanie do momentu końcowego odbioru robót budowlanych wykonanych na podstawie tej dokumentacji nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2028 roku. 3. Po odebraniu przez Zamawiającego projektu Wykonawca będzie zobowiązany do udzielania Zamawiającemu odpowiedzi na pytania, udzielenia wyjaśnień i informacji odnośnie wykonanej dokumentacji projektowej i zawartych w niej rozwiązań oraz usunięcie wszelkich wad dokumentacji projektowej na każde żądanie Zamawiającego, w trakcie trwania postępowań o udzielenie zamówień publicznych na wykonawstwo robót budowlanych dotyczących obiektów objętych dokumentacją projektową. 4. Zgodnie z art. 222 ust. 4 PZP Zamawiający informuje, że na sfinansowanie Pakietu 2 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Kompleksowe zadanie z zakresu zabezpieczenia przeciwerozyjnego skarp brzegów i osuwisk nasypów w ciągu drogi Smolnik-Olchowiec” zamierza przeznaczyć 110 700,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa brodów w Nadleśnictwie Lutowiska
Beschreibung: 3) część nr 3 wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa brodów w Nadleśnictwie Lutowiska ”. Lokalizacja - obręb ewid. Polana, działka o nr ew. 177 Lokalizacja - obręb ewid. Dwernik, działka o nr ew. 302 Lokalizacja - obręb ewid. Nasiczne, działka o nr ew. 174/10 Lokalizacja - obręb ewid. Paniszczów, działka o nr ew. 281 Lokalizacja – obręb ewid. Skorodne , działka o nr ew. 12/1, 117, Lokalizacja – obręb ewid. Polana , działka o nr ew. 625, 469 Lokalizacja – obręb ewid. Zatwarnica działka o nr ew. 222, 238, 273 Lokalizacja – obręb ewid. Chmiel działka o nr ew. 225/3, Lokalizacja – obręb ewid. Smolnik, działka o nr ew. 2 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowego projektu budowlanego wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim, kosztorysem ofertowym („ślepym”) oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami wraz z uzyskaniem prawomocnych pozwoleń na budowę dla każdej z części zamówienia, wymienionych w pkt I. Przedmiot zamówienia zwany jest dalej również „projektem” lub „dokumentacją projektową ”. 2. Zakres rzeczowy dokumentacji projektowej obejmuje wykonanie następujących elementów przedmiotu zamówienia dla każdej części: 1) uzyskanie mapy do celów projektowych wraz ze ewentualnym wznowieniem granic w razie konieczności, 2) pomiary i prace geodezyjne na mapach do celów projektowych, 3) sporządzenie koncepcji budowy obiektu, 4) sporządzenie wniosku oraz uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, 5) karta informacyjna przedsięwzięcia, 6) uzyskanie decyzji na zniszczenie środowiska jeśli będzie wymagane, 7) raport oddziaływania inwestycji na środowisko i uzyskanie prawomocnej decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska na realizację zamierzenia inwestycyjnego jeśli będzie wymagane, 8) sporządzenie wniosku oraz uzyskanie w imieniu inwestora prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy dla projektowanej inwestycji, 9) operat wodnoprawny i uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego, 10) uzyskanie zaświadczenia organu odpowiedzialnego za monitoring obszarów Natura 2000, 11) przygotowanie kompletnego wniosku o wydanie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami wymaganymi obowiązującymi przepisami oraz uzyskanie prawomocnej decyzji, 12) wykonanie 5 egzemplarzy projektu budowlanego składającego się z projektu zagospodarowania działki lub terenu, projektu architektoniczno – budowlanego, projektu technicznego (wykonawczego) wraz z opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami wymaganymi przepisami szczególnymi oraz zaświadczeniem, o którym mowa w art. 12 ust. 7 ustawy prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418), potwierdzającym wpis projektanta na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego, aktualnym na dzień opracowania projektu. 13) wykonanie szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - 4 egz. 14) wykonanie przedmiaru robót – 4 egz. 15) wykonanie kosztorysu ofertowego w układzie SST – 4 egz. 16) wykonanie kosztorysu inwestorskiego – 4 egz. 17) wykonanie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego w układzie SST – 4 egz. 18) sprawowanie nadzoru autorskiego w zakresie zgodności robót budowlanych z dokumentacją - od momentu odbioru dokumentacji projektowej nieprzerwanie do momentu końcowego odbioru robót budowlanych wykonanych na podstawie tej dokumentacji nie dłużej jednak niż do 30 czerwca 2028 roku. 3. Po odebraniu przez Zamawiającego projektu Wykonawca będzie zobowiązany do udzielania Zamawiającemu odpowiedzi na pytania, udzielenia wyjaśnień i informacji odnośnie wykonanej dokumentacji projektowej i zawartych w niej rozwiązań oraz usunięcie wszelkich wad dokumentacji projektowej na każde żądanie Zamawiającego, w trakcie trwania postępowań o udzielenie zamówień publicznych na wykonawstwo robót budowlanych dotyczących obiektów objętych dokumentacją projektową. 4. Zgodnie z art. 222 ust. 4 PZP Zamawiający informuje, że na sfinansowanie Pakietu 3 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa brodów w Nadleśnictwie Lutowiska ” zamierza przeznaczyć 246 000,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 3