2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli, krzeseł i foteli, nr ref. AMW-KANC.SZP.2712.80.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: mebli metalowych (szafy) mebli różnych krzeseł foteli
Vorherige Bekanntmachung: 688073-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138.4, składanie ofert odbyło się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli metalowych
Beschreibung: Dostawa mebli metalowych: Szafa biurowa (RAL 7035- RAL 7035) SZT.3 Szafa biurowa (RAL 7035- RAL 5015) SZT.1 Szafa przeszklona SZT.2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje opcje w wysokości 50% wynagrodzenia Wykonawcy
Los: LOT-0002
Titel: Meble drewniane i krzesła
Beschreibung: Fotel gabinetowy popielaty szt.8 Fotel obrotowy ergonomiczny szt.1 Krzesła ISO szt.175 Krzesło obrotowe szt.1 Fotel biurowy obrotowy szt.3 Regał częściowo zamykany na klucz szt.1 Stolik okrągły szt.1 Szafka do przechowywania szt.1 Biurko narożne lewostronne szt.1 Biurko narożne prawostronne szt.1 Biurko szt.3 Kontener drewniany 3 szufladowy szt.3 Szafka pod drukarkę szt.1 Komoda meblowa szt.1 Regał drewniany – witryna z szufladami szt.2 Szafa biurowa drewniana szt.2 Fotel biurowy skóra naturalna kolor czarny szt.1 Łóżka z szufladami 203x90 z metalowym stelażem pod materac, materacem i boczną odbojnicą od ściany w jasnym kolorze (dąb santana) szt.20 Fotel obrotowy biurowy z mechanizmem synchronicznym, zagłówkiem i regulowanymi podłokietnikami szt.2 Biurko pod komputer na podstawie metalowej WP1-18/2 z pomocnikiem szt.1 Szafa biurowa drewniana 4 drzwiowa, dzielona z regulacją półek szt.1 Stolik – dostawka do biurka w kolorze wiśni, dł. 70cm, szer. 50cm, wys. 71 cm z przelotką szt.1 Fotel biurowy WP1-6 czarny, materiałowy, z podparciem lędźwiowym szt.1