767829-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Firlej w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Firlej w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych w granicach administracyjnych Gminy Firlej. 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, opakowań z papieru i tektury, papieru i tektury, szkła, opakowań ze szkła, tworzyw sztucznych, opakowań z tworzyw sztucznych, metali, odpadowej papy, zmieszanych odpadów opakowaniowych, farb, tuszy, farb drukarskich, opakowań zawierających pozostałości substancji niebezpiecznych, popiół paleniskowy z gospodarstw domowych, zużytych opon, przeterminowanych leków, igieł, strzykawek, odpadów tekstyliów i odzieży, odpadów budowlanych i rozbiórkowych. Odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych w zależności od rodzaju zbierane są w kontenerach KP-7, w workach lub luzem. Wyżej wymienione odpady będą odbierane z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Firlej przy ulicy Spacerowej. 4. Dostarczenie worków foliowych do gromadzenia odpadów o pojemności 120 l, w ilości 350 000 sztuk/rok. Dopuszcza się stosowanie do odbioru szkła i popiołu worków o mniejszej pojemności. 5. Szacunkowa ilość odpadów: 1 059,56 Mg 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungIR.271.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001