2. Verfahren
Verfahren
Titel: MFA/SSO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nástroje MFA/SSO zajišťující vysokou bezpečnost při přístupu k pracovním stanicím uživatelů, serverům, NISu, e-mailům, webovým stránkám (intranetu), tak aby byla zajištěna nezaměnitelná totožnost uživatele při práci s citlivými údaji pacientů i při správě IT systémů a jeho implementace vč. poskytnutí užívacích práv k SW – trvalé licence poskytnutí souvisejících služeb (vč. proškolení) a veškerého technického a programového vybavení v rozsahu daném technickou specifikací včetně kompletní administrátorské, uživatelské a implementační dokumentace, to vše při naplnění požadavků zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících předpisů, ve znění souvisejících předpisů. Předmět veřejné zakázky zahrnuje rovněž poskytování služeb podpory (maintenance) po dobu 5 let ode dne předání a převzetí zařízení v rámci běžného provozu na úrovni dle přílohy č. 2 SLA obchodních podmínek. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku zařízení a další podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 7791
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 30233300 Chipkartenleser, 31712113 Karten mit integrierten Schaltungen, 30216200 Magnetkartenleser
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 30233300 Chipkartenleser, 31712113 Karten mit integrierten Schaltungen, 30216200 Magnetkartenleser