767873-2025 - Wettbewerb
Polen – Chemische Reagenzien – Dostawa odczynników do przeprowadzenia diagnostyki hematoonkologicznej przy użyciu cytometrii przepływowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do przeprowadzenia diagnostyki hematoonkologicznej przy użyciu cytometrii przepływowej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników do przeprowadzenia diagnostyki hematoonkologicznej przy użyciu cytometrii przepływowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungSz.S.POO.SZP.3810.102.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść-odczynniki do przeprowadzenia diagnostyki hematoonkologicznej przy użyciu cytometrii przepływowej.
BeschreibungSukcesywne dostawy odczynników do przeprowadzenia diagnostyki hematoonkologicznej przy użyciu cytometrii przepływowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien