76796-2026 - Wettbewerb
Polen – Unkrautjäten – Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Kętrzynie z podziałem na 4 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: KOSZENIE PASÓW DROGOWYCH DRÓG WOJEWÓDZKICH ADMINISTROWANYCH PRZEZ REJON DRÓG WOJEWÓDZKICH W KĘTRZYNIE Z PODZIAŁEM NA 4 CZĘŚCI. 2. Przedmiotem zamówienia są prace prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg, związane z wykaszaniem traw, chwastów wraz z wykaszaniem jednorocznych odrostów mogących wystąpić po ubiegłorocznej wycince wraz z uprzątnięciem terenów miejskich, rowów utwardzonych i korytek ściekowych z pokosu oraz obkaszanie przy pachołkach, barierach ochronnych, balustradach typu U, poręczach drogowych, słupkach znaków i drzewach w ciągach dróg wojewódzkich. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia –stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 5. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów. 6. Na mocy art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub więcej części: maksymalnie 2 części. Zamówienie może zostać udzielone jednemu wykonawcy na maksymalnie 2 części. 7. W przypadku złożenia oferty w odniesieniu do większej liczby części niż przewidziany przez Zamawiającego limit, wszystkie oferty częściowe podlegają odrzuceniu ze względu na niezgodność treści oferty z warunkami zamówienia (art. 226 ust. 1 pkt 5 p.z.p.). 8. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tj. Dz. U. 2025 r., poz. 647 ze zm.); z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.); z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
Interne KennungZDW/RDWK/PN-1/2610/12/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 1 - Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 1 w Kętrzynie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: KOSZENIE PASÓW DROGOWYCH DRÓG WOJEWÓDZKICH ADMINISTROWANYCH PRZEZ REJON DRÓG WOJEWÓDZKICH W KĘTRZYNIE Z PODZIAŁEM NA 4 CZĘŚCI - CZĘŚĆ NR 1 Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 1 w Kętrzynie. 2. Przedmiotem zamówienia są prace prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg, związane z wykaszaniem traw, chwastów wraz z wykaszaniem jednorocznych odrostów mogących wystąpić po ubiegłorocznej wycince wraz z uprzątnięciem terenów miejskich, rowów utwardzonych i korytek ściekowych z pokosu oraz obkaszanie przy pachołkach, barierach ochronnych, balustradach typu U, poręczach drogowych, słupkach znaków i drzewach w ciągach dróg wojewódzkich. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia –stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 5. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów. 6. Na mocy art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub więcej części: maksymalnie 2 części. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tj. Dz. U. 2025 r., poz. 647 ze zm.); z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.); z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
Interne KennungCzęść Nr 1
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ NR 2 - Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 2 w Sędławkach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: KOSZENIE PASÓW DROGOWYCH DRÓG WOJEWÓDZKICH ADMINISTROWANYCH PRZEZ REJON DRÓG WOJEWÓDZKICH W KĘTRZYNIE Z PODZIAŁEM NA 4 CZĘŚCI - CZĘŚĆ NR 2 Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 2 w Sędławkach. 2. Przedmiotem zamówienia są prace prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg, związane z wykaszaniem traw, chwastów wraz z wykaszaniem jednorocznych odrostów mogących wystąpić po ubiegłorocznej wycince wraz z uprzątnięciem terenów miejskich, rowów utwardzonych i korytek ściekowych z pokosu oraz obkaszanie przy pachołkach, barierach ochronnych, balustradach typu U, poręczach drogowych, słupkach znaków i drzewach w ciągach dróg wojewódzkich. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia –stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 5. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów. 6. Na mocy art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub więcej części: maksymalnie 2 części. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tj. Dz. U. 2025 r., poz. 647 ze zm.); z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.); z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
Interne KennungCzęść Nr 2
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ NR 3 - Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 3 w Biskupcu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: KOSZENIE PASÓW DROGOWYCH DRÓG WOJEWÓDZKICH ADMINISTROWANYCH PRZEZ REJON DRÓG WOJEWÓDZKICH W KĘTRZYNIE Z PODZIAŁEM NA 4 CZĘŚCI - CZĘŚĆ NR 3 Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 3 w Biskupcu. 2. Przedmiotem zamówienia są prace prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg, związane z wykaszaniem traw, chwastów wraz z wykaszaniem jednorocznych odrostów mogących wystąpić po ubiegłorocznej wycince wraz z uprzątnięciem terenów miejskich, rowów utwardzonych i korytek ściekowych z pokosu oraz obkaszanie przy pachołkach, barierach ochronnych, balustradach typu U, poręczach drogowych, słupkach znaków i drzewach w ciągach dróg wojewódzkich. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia –stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 5. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów. 6. Na mocy art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub więcej części: maksymalnie 2 części. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tj. Dz. U. 2025 r., poz. 647 ze zm.); z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.); z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
Interne KennungCzęść Nr 3
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ NR 4 - Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 4 w Mrągowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: KOSZENIE PASÓW DROGOWYCH DRÓG WOJEWÓDZKICH ADMINISTROWANYCH PRZEZ REJON DRÓG WOJEWÓDZKICH W KĘTRZYNIE Z PODZIAŁEM NA 4 CZĘŚCI - CZĘŚĆ NR 4 Koszenie pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Obwodu Drogowego nr 4 w Mrągowie. 2. Przedmiotem zamówienia są prace prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg, związane z wykaszaniem traw, chwastów wraz z wykaszaniem jednorocznych odrostów mogących wystąpić po ubiegłorocznej wycince wraz z uprzątnięciem terenów miejskich, rowów utwardzonych i korytek ściekowych z pokosu oraz obkaszanie przy pachołkach, barierach ochronnych, balustradach typu U, poręczach drogowych, słupkach znaków i drzewach w ciągach dróg wojewódzkich. 3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia –stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy odrębnie dla każdej części zamówienia na którą Wykonawca skład ofertę zgodnie z załączonym drukiem. 5. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część Wykonawca powinien dysponować takim potencjałem technicznym i kadrowym, aby móc jednocześnie realizować usługę na wszystkich częściach z zachowaniem wyznaczonych terminów. 6. Na mocy art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dopuszcza złożenie przez Wykonawcę oferty na jedną lub więcej części: maksymalnie 2 części. 7. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tj. Dz. U. 2025 r., poz. 647 ze zm.); z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.); z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).
Interne KennungCzęść Nr 4