767984-2025 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni w 2026 r., podzielonych na 7 części zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelMięso i wędliny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest opisany w tabeli Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia: Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego, transportem własnym Wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. Wykonawca musi skalkulować w cenie oferty koszty transportu do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni, ul. Księżnej Anny Mazowieckiej 138, 05-319 Cegłów. Dostawy sukcesywne, w godzinach 7:00 – 13:00 na zgłoszenie Zamawiającego minimum 24 godzin przed dostawą. W przypadku zmiany godzin pracy, godziny dostaw mogą ulec zmianie. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę na wskazany adres e-mail o tym fakcie, na co najmniej 2 dni przed wprowadzeniem zmiany. Ilości towarów i ich wartości dostaw określonych w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 do SWZ są ilościami szacunkowymi podanymi na potrzeby dokonania oceny i wyboru najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia w formie pisemnej przyjętych w umowie ilości, wartości i częstotliwości dostaw w sytuacjach, których Zamawiający nie mógł przewidzieć w chwili jej zawarcia (np. zmiany liczby osób żywionych). Wartością umowy będzie wówczas końcowa wartość faktycznie zrealizowanych dostaw. Zamawiający gwarantuje minimalną wartość poszczególnych części zamówienia w wysokości 75% wartości. Zamawiający zastrzega, że w ramach zawartej umowy będzie dokonywać zakupów w ramach danej grupy produktów (grupa produktów to produkty wskazane w danej grupie towarowej). Ilość kupowanych produktów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego, przy jednoczesnym nieprzekroczeniu wartości wskazanej w Formularzu Cenowym będącym Załącznikiem nr 2 do Umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE
LosLOT-0002
TitelRyby mrożone i inne mrożonki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse, 15896000 Tiefkühlprodukte
LosLOT-0003
TitelOwoce i warzywa
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0004
TitelProdukty ogólnospożywcze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0005
TitelNabiał i produkty mleczarskie
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0006
TitelPieczywo i ciasta
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0007
TitelJajka
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier