768019-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych – 14 zadań w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna w zakresie zadania pn: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych – 14 zadań w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna w zakresie zadania pn: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych - 14 zadań – w ramach realizacji programu wieloletniego pn. Narodowa Strategia Onkologiczna w zakresie zadania pn: Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” w 2025. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1-1.14 (odrębny plik .xls) oraz załącznik nr 1.1a-1.14a do „Specyfikacji warunków zamówienia”.
Interne KennungZDZ.261.130.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensna podstawie art. 138 ust.2 pkt. 2 ustawy Pzp zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ze względu na fakt, iż zamówienie będzie finansowane z dotacji z MZ z krótkim terminem realizacji i rozliczeniem dotacji. Zastosowanie terminu podstawowego składania ofert uniemożliwi przeprowadzenie procedury zakupu zgodnie z PZP w sytuacji, gdy zakup nowej aparatury medycznej jest priorytetowy dla działalności Zamawiającego, gdyż umożliwi skrócenie czasu oczekiwania pacjentów na świadczenia zdrowotne, zwiększy ich dostępność, a jednocześnie poprawi skuteczność terapeutyczną. Efektywna diagnostyka, leczenie i rehabilitacja wymagają stosowania specjalistycznego sprzętu, który umożliwi precyzyjne i szybkie działania medyczne a tym samym zwiększy komfort pacjenta.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych
BeschreibungDostawa zestawu do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 zestaw W skład zestawu wchodzi: A) Rotor kończyn dolnych i górnych B) Urządzenie do nieinwazyjnej neuromodulacji
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Stół do pionizacji
BeschreibungDostawa stołu do pionizacji - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
BeschreibungDostawa zestawu do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn
BeschreibungDostawa multisensorycznego systemu terapeutycznego do kończyn - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych
BeschreibungDostawa szyn rehabilitacyjnych do kończyn górnych i dolnych - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Aparat do masażu uciskowego
BeschreibungDostawa aparatu do masażu uciskowego - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Aparat do drenażu limfatycznego
BeschreibungDostawa aparatu do drenażu limfatycznego - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia
BeschreibungDostawa wanny do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - Urządzenie do kinezyterapii
BeschreibungDostawa urządzenia do kinezyterapii - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - Skupiona fala uderzeniowa
BeschreibungDostawa skupionej fali uderzeniowej - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 - Aparat do głębokiej oscylacji
BeschreibungDostawa aparatu do głębokiej oscylacji - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 - Aparat do głębokiej oscylacji (tkanek)
BeschreibungDostawa aparatu do głębokiej oscylacji (tkanek) - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 - Mobilne elektromiografy z elektrostymulacją wyzwalaną
BeschreibungDostawa mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną - 1 kpl.
Interne KennungZadanie 14