768073-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Milieu incidentenbestrijding voor 8 gemeenten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Milieu incidentenbestrijding voor 8 gemeenten
Beschreibung: De gemeentelijke organisaties te weten, gemeente Alphen-Chaam, gemeente Baarle-Nassau en Gilze en Rijen (ABG), gemeente Etten-Leur, gemeente Halderberge, gemeente Moerdijk, gemeente Woensdrecht, gemeente Zundert, hierna te noemen de “aanbestedende dienst” of “opdrachtgever”, zijn voornemens de opdracht voor Milieu-incidentenbestrijding aan te besteden. De verwachte indicatieve jaarlijkse omvang bedraagt gemiddeld € 350.000 exclusief btw. Over een looptijd van vier (4) contractjaren komt dit neer op een totaal van circa € 1.400.000 exclusief btw en prijsindexering. Bovengenoemde omschreven omvang is gebaseerd op historische cijfers over de afgelopen jaren en geven een indicatie van de te verwachten omvang. Echter de toekomstige behoefte binnen de gemeenten is en blijft onvoorspelbaar, omdat het gaat om onverwachte gebeurtenissen die afwijken van standaard bedrijfsactiviteiten en vooraf niet in te schatten te zijn. De aard, omvang en oorzaak van incidenten kunnen dus sterk variëren, wat de omvang onvoorspelbaar maakt. De werkelijke omvang kan lager dan wel hoger zijn dan de hierboven geraamde omvang. Derhalve is de maximale omvang van de volledige opdracht vastgesteld op een geraamde waarde, te weten € 2.000.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Dit is exclusief eventuele prijsindexering. Indien binnen de contractduur bovengenoemde omvang wordt bereikt, zal de raamovereenkomst van rechtswege eindigen, tenzij wetgeving toelaat dat de raamovereenkomst (tijdelijk) verlengd of overbrugd mag worden. De grens van de omvang van de overeenkomst staat los van de eventuele looptijd of contractduur
Interne Kennung: K011555
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere partij die voldoet aan de eisen van het beschrijvend document, kan inschrijven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeentelijke organisaties te weten, gemeente Alphen-Chaam, gemeente Baarle-Nassau en Gilze en Rijen (ABG), gemeente Etten-Leur, gemeente Halderberge, gemeente Moerdijk, gemeente Woensdrecht, gemeente Zundert, hierna te noemen de “aanbestedende dienst” of “opdrachtgever”, zijn voornemens de opdracht voor Milieu-incidentenbestrijding aan te besteden. Zie voor de uitgebreide gegevens het beschrijvend document. De verwachte indicatieve jaarlijkse omvang bedraagt gemiddeld € 350.000 exclusief btw. Over een looptijd van vier (4) contractjaren komt dit neer op een totaal van circa € 1.400.000 exclusief btw en prijsindexering. Bovengenoemde omschreven omvang is gebaseerd op historische cijfers over de afgelopen jaren en geven een indicatie van de te verwachten omvang. Echter de toekomstige behoefte binnen de gemeenten is en blijft onvoorspelbaar, omdat het gaat om onverwachte gebeurtenissen die afwijken van standaard bedrijfsactiviteiten en vooraf niet in te schatten te zijn. De aard, omvang en oorzaak van incidenten kunnen dus sterk variëren, wat de omvang onvoorspelbaar maakt. De werkelijke omvang kan lager dan wel hoger zijn dan de hierboven geraamde omvang. Derhalve is de maximale omvang van de volledige opdracht vastgesteld op een geraamde waarde, te weten € 2.000.000 exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst. Dit is exclusief eventuele prijsindexering.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële vaste looptijd van twee (2) jaar met als gewenste ingangsdatum 1 maart 2026.