2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opvoeding - School en Academie van het Centrum - Opdracht voor schoonmaak van lokalen en catering
Beschreibung: Opvoeding - School en Academie van het Centrum - Opdracht voor schoonmaak van lokalen en catering
Interne Kennung: 2026.017/P4//2026->2030.O/ENS.SV-MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026.017/P4//2026->2030.O/ENS.SV-MD - 1
Beschreibung: Opvoeding - School en Academie van het Centrum - Opdracht voor schoonmaak van lokalen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: 2026.017/P4//2026->2030.O/ENS.SV-MD - 2
Beschreibung: Opvoeding - School van het Centrum - Opdracht voor catering
Interne Kennung: 2