See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa termocyklerów, czytników płytek oraz analizatora genetycznego dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem termocyklerów, czytników płytek oraz analizatora genetycznego dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, wraz z przeszkoleniem personelu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz. Zamówienie jest podzielone na 5 części
Vorherige Bekanntmachung: 767076-2025
Interne Kennung: DZP.271.118.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z treścią art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp zamawiający wyznacza 19 dniowy termin składania ofert, licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia projektów z których pochodzi dofinansowanie zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa analizatora genetycznego dla Zakładu Fizjologii w Naukach o Zdrowiu PUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem analizatora genetycznego dla Zakładu Fizjologii w Naukach o Zdrowiu PUM, wraz z przeszkoleniem personelu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.118.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa czytnika mikropłytek dla Zakładu Analityki Medycznej PUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem czytnika mikropłytek dla Zakładu Analityki Medycznej PUM, wraz z przeszkoleniem personelu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.118.2025.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wielodetekcyjnego czytnika płytek dla Zakładu Medycyny Laboratoryjnej PUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem wielodetekcyjnego czytnika płytek dla Zakładu Medycyny Laboratoryjnej PUM, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.118.2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa termocyklera dla Zakładu Biochemii Klinicznej i Molekularnej PUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem termocyklera dla Zakładu Biochemii Klinicznej i Molekularnej PUM, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.118.2025.4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa termocyklerów dla Zakładu Biologii, Parazytologii i Botaniki Farmaceutycznej oraz Zakładu Farmakokinetyki i Terapii Monitorowanej PUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem termocyklerów dla Zakładu Biologii, Parazytologii i Botaniki Farmaceutycznej oraz Zakładu Farmakokinetyki i Terapii Monitorowanej PUM, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne Kennung: DZP.271.118.2025.5
Menge: 2 Stück